Журналісти-бакалаври підписали декларацію про академічну доброчесність

У понеділок, 6 грудня, студенти груп Жб-11 та ЖБ-21 відвідали семінар із академічної доброчесності. Під час заходу студенти переглянули презентацію та дізнались про форму подачі апеляцій.

Керівник сектору академічної доброчесності Наталія Стефурак розповіла про особливості підготовки робіт та важливість їх перевірки на плагіат. Також поділилась ресурсами, за допомогою яких можна самостійно перевірити свої роботи або повідомити про її порушення.

- Академічна доброчесність — це те, що сьогодні актуально. Адже усі прагнуть, щоб роботи студентів та викладачів були унікальними. Тому студентам та викладачам потрібно проводити такі семінари, адже постійно вводяться якісь інновації та нові програми для перевірки. Важливо, щоб вони знали, як можна поліпшити свої роботи та що для цього потрібно роботи, — каже Наталія Стефурак.

У кінці заходу студенти та викладачі підписали декларацію про академічну доброчесність. Кожен дав згоду на перевірку та перегляд робіт спеціальною комісією.