Для осіб з порушенням зору
-->

З днем працівника освіти!

Дорогі колеги!

Учора з рук мера нашого міста я отримала чергову нагороду коледжу. Зі сцени звучали слова відзнаки та подяки усьому нашому колективу. Пишаюсь, що Галицький коледж представлено як лідера освітніх інновацій, як заклад вищої освіти, що гордо і впевнено йде до визначеної мети. Передаю вам щирі добрі слова про наших студентів, викладачів, їх професіоналізм, талант, безмежну відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей. Мені надзвичайно приємно, що наш коледж представляли як простір нових ідей, конструктивного спілкування, невпинного творчого натхнення.

У переддень нашого освітянського свята складаю щиру вдячність за вашу самовіддану працю, усім, хто невеликий навчальний заклад перетворив на авторитетний освітній центр.

Наш колектив - дружня родина однодумців. Відкриваючи нові спеціальності, формуючи позитивний імідж української освіти, ми разом із почуттям глибокої відповідальності за сьогодення і майбутнє формуємо нову генерацію молодих людей. Переконана, що ми і надалі з честю виконуватимемо цю благородну місію.

Тож нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Міцного здоров'я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків!


Директор Галицького коледжу