Кафедра готельно-ресторанної справи

В.о. завідувача кафедри готельно-ресторанної справи, кандидат економічних наук - Муха Роксолана Андріївна index index (08.00.03 – економіка та управління національним господарством). Загальний стаж роботи - 14 років, педагогічний стаж - 11 років.

Склад кафедри:

- Бажанова Наталія Володимирівна index index, доцент кафедри готельно-ресторанної справи, кандидат економічних наук (08.00.04 – «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)»).

- Бриндзя Зіновій Федорович index index, професор кафедри готельно-ресторанної справи, доктор економічних наук (08.00.06 – «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища»).

- Куницька Наталя Богданівна index index, викладач кафедри готельно-ресторанної справи, магістр з технологій в ресторанному господарстві.

- Рунців-Королюк Оксана Іванівна index index, викладач-сумісник кафедри готельно-ресторанної справи, кандидат географічних наук (11.00.02 – «Економічна та соціальна географія»).

Усі викладачі мають значний досвід роботи, середній вік викладачів 46 років.

Кафедра забезпечує викладання навчальних дисциплін:

Вступ до гостинності Товарознавство
Технологія продукції ресторанного господарства Підприємництво
Організація готельного господарства Організація ресторанного господарства
Економіка підприємств сфери обслуговування Управління розвитком готельно-ресторанного комплексу
Бізнес-планування у готельно-ресторанному господарстві Управління проєктами в готельно-ресторанному комплексі
Устаткування закладів готельно-ресторанного господарства Менеджмент готельно-ресторанного господарства
Етнічні кухні Курсова робота "Організація готельного господарства", "Організація ресторанного господарства"
Готельна індустрія України Зарубіжний сервіс готельно-ресторанного бізнесу
Конфліктологія Рекреаційні комплекси світу
Організація виставкової та ярмаркової діяльності Курортологія
Організація кейтерингового обслуговування Санаторно-курортна справа
Вступ до бакалаврських студій Розвиток креативних здібностей
Економічне обгрунтування управлінських рішень Регіональна економіка
Конкурентоспроможність підприємств готельно-ресторанної сфери Управління командами

Інформація про кафедру:

Кафедра готельно-ресторанної справи була створена в 2018 р. і здійснює підготовку бакалаврів зі спеціальності 241 Готельно- ресторанна справа.

Відкриття напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа» у Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола було своєчасним, так як сфера обслуговування в області розвивається швидкими темпами і в найближчі роки може стати найбільш важливим сектором підприємницької діяльності в регіоні. У цих умовах зростає потреба у висококваліфікованих фахівцях, так як значна кількість готельно-ресторанних комплексів краю успішно відроджують свою діяльність і збільшують обсяги надання додаткових послуг.

Візією кафедри є формування нової генерації висококваліфікованих, компетентних фахівців спеціальності «Готельно-ресторанна справа», які володіють професійними знаннями та вміннями організовувати технологічний процес на виробництві і забезпечувати його ефективність, належний рівень якості продукції та послуг на підприємствах готельно-ресторанного господарства, а також вирішувати складні організаційно-економічні завдання й виклики сьогодення у сфері готельно-ресторанного бізнесу.

Особливими завданнями освітньої програми кафедри є розвиток людських ресурсів, що забезпечується модернізацією методів і технологій навчання. Значна увага акцентується на особистому саморозвитку здобувачів освіти, груповій роботі, умінні презентувати результати навчання, що сприятиме формуванню розуміння потреби й готовності до продовження самоосвіти протягом життя.

Кафедра здійснює навчально-виховну, методичну, науково-дослідну діяльність та виховну роботу зі студентами в процесі викладання дисциплін.

Основною науковою проблемою, над якою працює кафедра є: «Концептуальні засади розвитку готельно-ресторанного бізнесу в умовах глобалізаційних процесів».

На кафедрі створені та активно працюють наукові гуртки за напрямками дослідження:
- "Практичні аспекти управління підприємствами готельно-ресторанної сфери", керівник, професор кафедри, д.е.н. Бриндзя З.Ф.;
- "Тенденції розвитку готельно-ресторанних комплексів світу", керівник, доцент кафедри, к.е.н., доцент Бажанова Н.В.

При кафедрі діють спеціалізовані навчальні аудиторії: 2 кухні-лабораторії, дегустаційні зали, навчальний бар, спеціалізований кабінет «Готель».

Ключові напрямки із висвітленням проведених заходів: