Делегація Галицького коледжу відвідала Український Католицький Університет у Львові

Дев’ятнадцятого травня 2021 р. делегація Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола у складі: директора, к.ю.н. Баб’юк М. П., заступника директора з наукової роботи та міжнародної співпраці, к.ю.н. Гелецької І. О., д. філол. н. Фінклера Ю. Е., к. філол. н. Вишневської Г. Б. з робочим візитом відвідала Український католицький університет у Львові. Він - єдиний католицький університет від Польщі до Японії, який успадкував і продовжує наукову діяльність Греко-Католицької Богословської Академії.
Під час зустрічі обговорювалась важливість співпраці між навчальними закладами, зокрема можливість вступу випускників-бакалаврів Галицького коледжу спеціальності «Журналістика» на магістерські програми УКУ «Журналістика» чи «Медіакомунікації», стажування викладачів, майстер-класи, участь у семінарах і конференціях.

Галицький коледж завжди відкритий для співпраці. Очікуємо на підготовку та реалізацію нових спільних проектів.