ONLINE конференція «Панорама актуальних інформаційних технологій»

12.05.2022р. платформа MOODLE

Змістовною та актуальною була щорічна студентська конференція секції комп’ютерних технологій в підтримку традиції Днів Науки Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола.

Мотивовані студенти виявили зацікавленість до запропонованих викладачами ЦК інформатики та комп’ютерних дисциплін напрямків досліджень сучасних інформаційних технологій. Протягом декількох місяців вони працювали над визначеними темами. Під керівництвом викладачів студенти підготували доповіді та презентували результати своїх пошуково-дослідницьких робіт на онлайн конференції «Панорама актуальних інформаційних технологій». З огляду на теперішній стан, проведення конференції було заплановано у форматі онлайн з використанням можливостей сервісу BigBlueButtonBN платформи MOODLE.

Варто відмітити найбільш підготовлені та якісно представлені виступи:
1. Нереляційні бази даних. Віктор Бруд, Дмитро Небесний, гр. КН31 керівник: Наталя Сиротюк
2. Дослідження інструментів для розробки дизайн-проектів. Зоряна Хоміцька, гр. КН41 керівник:Наталія Кульчинська
3. Дослідження технологій розміщення веб-сайту на інтернет-хостингу. Уляна Куца (Ворона), гр. КН41 керівник: Василь Кузик
4. Актуальність ігрових застосунків з навчальними елементами. Алла Озіранець, гр. КН41 керівник: Ольга Посвятовська

Координатором по організації та проведенню заходу виступила голова ЦК інформатики та комп’ютерних дисциплін Посвятовська О.Б.

Дякуємо всім учасникам ONLINE конференції !!!