Для осіб з порушенням зору

Випускники про нас

«Найкращий спосіб передбачити майбутнє – створити його»

Цю відому фразу, напевне, чули і знають усі. Адже кому як не нам творити наше майбутнє, розвиваючись для цього, професійно зростаючи та досягаючи «зірки». Відчуття себе у цьому світі розпочинається із вибором професії, а найглибше виявляється, вже коли ми реалізовуємося в обраному напрямку.

Випускники нашого коледжу є блискучим прикладом того, що мрії мають здатність здійснюватися. Їхні перші спроби увірватися у світ професії відбувалися тут, у Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола. Із плином літ вони досі тепло відгукуються про навчальний заклад, який дав їм певний поштовх для досягнення мети, поставленої перед ними. Незважаючи на труднощі і всі перепони на їхньому шляху вони зуміли стати тими, ким бажало серце.

Наш коледж пишається тим, що у світ щороку з гнізда закладу вилітають уже професіонали своєї справи, що існування його є недаремним, що зародки великого майбутнього саме тут.

Найкраща віддяка за знання – успіхи випускників.


indexВідео-відгук від випускників
indexВідео-відгук від випускників
indexВідео-відгук від випускників

Я вважаю, що для кожного випускника Галицький коледж був найпершою і найважливішою сходинкою на шляху до дорослого життя. Будучи студентом, я ще настільки не усвідомлював, що тільки коледж дав мені можливість правильно обрати власну стежину і майбутній професійний шлях. Саме тут я зустрів своїх перших друзів, зробив перший вибір, здобув перші перемоги, пізнав перші невдачі, перше кохання та перші радості у житті. Роки, проведені у стінах рідного закладу, для мене залишаться в пам`яті назавжди. Я вдячний долі них! І скільки б років не виповнилося Галицькому коледжу – 20, 50 чи 100, бажаю йому завжди залишатись таким молодим, рідним та жаданим, бо Галицький коледж – найкращий, Галицький коледж – наша друга домівка, Галицький коледж – найсвятіше, що є в душі кожного з нас.

Роман Литвин, керівник Тернопільського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області

Навчання в коледжі дає надійний фундамент для побудови майбутньої кар’єри не дипломом для роботодавця, а знаннями, які знадобляться впродовж всього життя.

Ольга Вовчук (Суперсон), викладач дисциплін туризму Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола

Навчання у Галицькому коледжі ім. В. Чорновола проходило під керівництвом професійного складу викладачів. Зокрема знання принципів редагування текстів, які дала нам Тетяна Василівна Решетуха, дали змогу після закінчення коледжу успішно вступити до вищого навчального закладу – Української Академії Друкарства. А написання текстів для студентської газети коледжу посприяло у подальшій журналістській діяльності.

Ольга Гуйван, тележурналіст, редактор телеканалу NewsOne

Навчання у коледжі дало фундаментальні знання, що є обов’язковими для ведення бізнесу в сучасному світі, розвинуло аналітичне та логічне мислення, посприяло моєму подальшому розвитку як особистості та професіонала в фінансово-економічній сфері.

Цвітана Горобівська, заступник Тернопільськоії обласної дирекціі ПрАТ «УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА КОМПАНІЯ «Княжа Вієнна Іншуранс Груп»

Традиційно, коли когось просять пригадати роки навчання, лунає суцільний позитив. Це не щиро, бо у житті, і спудейські роки не виключення, буває всіляке. Я пам’ятаю, як псував нерви викладачам, пригадую, як мені намагалися (за що, до речі, спасибі) «вправити розум», не забув, як перездавав по декілька разів заліки. Але всі ці трапунки зараз викликають посмішку. Озираючись у минуле, розумію, що викладачі намагались нас зробити мудрішими, відповідальнішими, більш готовими до життя. Гулі та синці, як сказав хтось мудрий, краще набивати в безпечних умовах. Тому порада студентам: ви розумні, успішні, наполегливі. Але без досвіду і в професії, і в житті. Тому вчіться чути поради та не бійтесь креативити. І все у вас буде добре!

Андрій Шкула, , депутат Тернопільської міської ради, кореспондент газети «RIA плюс», заступник голови громадської спілки «Рада бізнесу Тернопілля»

З моменту вступу до коледжу почалось моє нове життя, до якого я повсякчас повертаюсь думками. Більшість моїх одногрупників стали для мене друзями, з якими я спілкуюся й досі і хотів би спілкуватися та підтримувати стосунки й надалі. Галицький коледж для мене – це перш за все затишна сімейна атмосфера, велика дружна коледжна родина, у якій завжди намагаються допомогти, розкрити твій інтелектуальний та духовний потенціал. Бажаю своєму улюбленому Галицькому коледжу ніколи не зупинятись, не ставити крапку, бо життя продовжується, і нехай його велика і дружня родина щороку лише поповнюється, зростає та міцніє!

Володимир Гловак, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Гловак і партнери»

Навчання у коледжі дозволило не тільки отримати ґрунтовні знання та сформуватись фахово, але подарувало знайомство з чудовими людьми, багато з яких залишились моїми добрими друзями в подальшому житті.

Віталій Кудлак, доцент кафедри економіки та фінансів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, голова ГО «Демократичний Альянс Тернопільщини», голова Тернопільської обласної організації політичної партії ДемАльянс

Коледж – це моя відправна точна у майбутній кар’єрі, це отримані знання, це друзі, з якими ми досі разом ідемо по життю, це найкращі спогади, які завжди приємно згадувати.

Віктор Огнистий, су-шеф сімейної ресторації «Скоріні»

Коледж навчив мене досягати поставлених цілей, скільки б часу та зусиль це не коштувало. Тут я знайшов друзів, які зі мною й зараз. Окремо хочу подякувати викладачам, та хочу зауважити, що майбутнє кожного в значній мірі залежить від них самих, від їх бажання до навчання та самонавчання.

Олег Луців, President at Plumrocket Inc. President at WebSvit Innovative Solution

У коледжі я отримала фундаментальні економічні знання, а також найкращих друзів, які поряд зі мною вже 18 років. Коледж став стартом не тільки в здобутті спеціальності, але й в кар’єрі.

Ольга Копестинська, викладач фінансових та загальноекономічних дисциплін Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола

Коледж для мене – це широкий спектр інформації, практики, знань, креативу, ідей, цікавих завдань та результатів. Він навчив шукати і знаходити, самостійно долати труднощі. Ціную і пам’ятаю студентські роки, які були незабутніми.

Віра Муха, адміністратор ресторану «Паста Фреска»

IT – це спеціальність майбутнього. Подорожуючи світом і буваючи у відрядженні в США та Великій Британії, я все більше переконуюся, що наші IT-спеціалісти дуже ціняться у світі. Моє перше знайомство із ІТ відбулося саме у Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола. Набуті мною знання у коледжі допомогли мені вступити на факультет кібернетики Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, а пізніше закінчити магістратуру із червоним дипломом у київському виші. Побувавши в головному офісі Facebook у кремнієвій долині в Каліфорнії я зрозумів, який хороший старт дав мені коледж.

Віталій Томчишин, Senior Software Developer в SoftServe

«Коледж – це місце, де я не лише отримала велику кількість необхідної інформації і навчилась її використовувати на практиці, а й продовжую обмінюватись знаннями і досвідом і використовувати їх у своїй роботі на даний момент.

Гудима Христина, керуюча готелем «Рейкарц Медіваль Львів» (м. Львів)

Роки навчання залишили тільки теплі спогади. У моїй пам’яті назавжди закарбувалось відчуття домашнього затишку, захоплюючі подорожі, величезний досвід викладачів. Навчання у коледжі виявилось досить цікавим та пізнавальним, це моя «альма-матер», яка дала мені «квиток у життя».

Анастасія Приліп, директор туристичної агенції «ГАБА» (м. Львів)

За моїми враженнями та спогадами Галицький коледж – один з найкращих навчальних закладів Тернопілля та загалом України. Комп’ютерне відділення надає освітні послуги на високому рівні, а його студенти та випускники мають всі шанси бути працевлаштованими за фахом. Галицький коледж не просто навчальний заклад, а сім’я, яка допомагає не лише в розвитку професійних якостей, а й особистісних. Я вдячний своїм викладачам за їхню підтримку та допомогу».

Степан Івасьєв, старший викладач кафедри кібербезпеки факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ

Вибір професії – це особливий момент у житті кожного, хтось це розуміє одразу, а хтось згодом. На роботі ми проводимо більшу частину свого життя, тому дуже важливо отримувати від неї задоволення. Робити те, що любиш та любити те, що робиш мене навчили у Галицькому коледжу ім. В. Чорновола, де я провчилася 4 роки за спеціальністю «Перукарське мистецтво та декоративна косметика». З приємністю пригадую своє навчання: доступна програма, вмілі викладачі, які навчають спілкуватись з клієнтом, розкривають відчуття стилю та допомагають студентам реалізувати свій творчий потенціал. Після навчання мала можливість творчо розвиватись та набиратися практичного досвіду за фахом. У 2013 році відкрила власний салон краси ОРЛОВСЬКИХ, а 2014 році стала головним тренером школи краси при салоні. Студентам бажаю знайти себе: якщо ви просто хочете стати професіоналом у сфері краси, не потрібно думати, чи будете справлятись. Все у ваших руках, головне терпіння, цілеспрямованість та бажання.

Ірина Симоненко, власниця салону краси ОРЛОВСЬКИХ

Вітаю рідний коледж! Бажаю розвитку, багато років процвітання та вдосконалення. Особлива подяка викладачам відділення дизайну за підтримку, віру та знання!

Богдан Мазур, один із найвідоміших модельєрів одягу м. Тернопіль, учасник та призер багатьох міжрегіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів молодих дизайнерів одягу

Щиро вдячна рідним стінам за змістовну та ґрунтову освіту, отримані знання в улюбленій галузі.

Оксана Лисак (Кураш), менеджер туристичної компанії «Край відпочинку» (м. Тернопіль)