Оголошення

News image

До уваги студентів! Змінено реквізити

У зв'язку зі змінами рахунків України з 03.01.2020 р.  Галицький  коледж імені В’ячеслава Чорновола має нові реквізити дл... Детальніше...

Події

Видавнича діяльність

Для здійснення видавничої діяльності нашого навчального закладу у травні 2005 року була створена навчальна лабораторія редакційно-видавничих технологій.

З метою забезпечення студентів коледжу необхідною навчальною та навчально-методичною літературою лабораторія здійснює її видання відповідно до плану, що затверджується навчально-методичною радою. Це дає можливість координувати видавничу діяльність викладачів, зокрема реалізувати підготовку до друку, видання й тиражування навчальних посібників, конспектів лекцій, інструктивно-методичної літератури для студентів, збірників наукових праць «Вісник наукових досліджень» тощо.

Також здійснюється редагування і тиражування роздаткових матеріалів, матеріалів для науково-практичних конференцій, круглих столів, семінарів, які проводить коледж, випускається продукція рекламного характеру, що сприяє формуванню іміджу закладу.

Щорічно у лабораторії випускається біля 80-ти найменувань навчально-методичної літератури та понад 7 тисяч рекламної продукції.

Для видань використовується папір високого ґатунку, кожен посібник випускається в обкладинці індивідуального дизайну.

З метою вдосконалення навчального процесу на відділенні видавничої справи та редагування у навчальній лабораторії постійно проводяться практичні заняття, під час яких студенти мають можливість застосувати на практиці здобуті знання з редагування та верстки матеріалів, післядрукарської обробки продукції. Силами викладачів та студентів випускається газета «Студ life».

Діяльність навчальної лабораторії редакційно-видавничих технологій спрямована на:

  • верстання оригінал-макетів видань;
  • редагування та тиражування навчальної літератури та роздаткових матеріалів;
  • копіювання навчальних і службових документів;
  • оперативний друк;
  • післядрукарську обробку продукції.

Редакційно-видавничий відділ оснащений комп’ютерною та копіювально-розмножувальною технікою різної потужності, машинами для брошурування, склеювання, скріплення та обрізання друкованої продукції, що дозволяє власними силами виконувати роботи на всіх етапах підготовки видань. Навчальна лабораторія редакційно-видавничих технологій знаходиться в приміщенні 2 корпусу Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, що по вул. Б. Лепкого 4.