Оголошення

News image

Конкурс творчих робіт «Я обираю журналістику»

Циклова комісія дисциплін видавничої справи та редагування розпочинає Конкурс творчих робіт для учнівської та студентської молод... Детальніше...

Події

News image

Програма тижня відділення КВТ

З 24 до 28 лютого у Галицькому коледжі триватиме тиждень відділення комп'ютерних... Детальніше...

Видавнича діяльність

Для здійснення видавничої діяльності нашого навчального закладу у травні 2005 року була створена навчальна лабораторія редакційно-видавничих технологій.

З метою забезпечення студентів коледжу необхідною навчальною та навчально-методичною літературою лабораторія здійснює її видання відповідно до плану, що затверджується навчально-методичною радою. Це дає можливість координувати видавничу діяльність викладачів, зокрема реалізувати підготовку до друку, видання й тиражування навчальних посібників, конспектів лекцій, інструктивно-методичної літератури для студентів, збірників наукових праць «Вісник наукових досліджень» тощо.

Також здійснюється редагування і тиражування роздаткових матеріалів, матеріалів для науково-практичних конференцій, круглих столів, семінарів, які проводить коледж, випускається продукція рекламного характеру, що сприяє формуванню іміджу закладу.

Щорічно у лабораторії випускається біля 80-ти найменувань навчально-методичної літератури та понад 7 тисяч рекламної продукції.

Для видань використовується папір високого ґатунку, кожен посібник випускається в обкладинці індивідуального дизайну.

З метою вдосконалення навчального процесу на відділенні видавничої справи та редагування у навчальній лабораторії постійно проводяться практичні заняття, під час яких студенти мають можливість застосувати на практиці здобуті знання з редагування та верстки матеріалів, післядрукарської обробки продукції. Силами викладачів та студентів випускається газета «Студ life».

Діяльність навчальної лабораторії редакційно-видавничих технологій спрямована на:

  • верстання оригінал-макетів видань;
  • редагування та тиражування навчальної літератури та роздаткових матеріалів;
  • копіювання навчальних і службових документів;
  • оперативний друк;
  • післядрукарську обробку продукції.

Редакційно-видавничий відділ оснащений комп’ютерною та копіювально-розмножувальною технікою різної потужності, машинами для брошурування, склеювання, скріплення та обрізання друкованої продукції, що дозволяє власними силами виконувати роботи на всіх етапах підготовки видань. Навчальна лабораторія редакційно-видавничих технологій знаходиться в приміщенні 2 корпусу Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, що по вул. Б. Лепкого 4.