Оголошення

News image

До уваги студентів! Змінено реквізити

У зв'язку зі змінами рахунків України з 03.01.2020 р.  Галицький  коледж імені В’ячеслава Чорновола має нові реквізити дл... Детальніше...

Події

Яскраві канікули в Європі!

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Хто не хоче – той шукає причину, а хто хоче – той шукає можливість.

Студенти відділення туризму шукають можливість не тільки пізнати рідний край, а й далекі принади зарубіжних країн.

З 28.12.2011р. по 5.01.2012р. студенти здійснили незабутню подорож в найпривабливіші країни Європи: Польщу (Краків) – Німеччину (Дрезден) – Францію (Париж) – Чехію (Прагу).

Кожний, хто приїжджає в Краків, Дрезден, Прагу, так чи інакше, попадає під магічну чарівність цих міст, їх живого і невимушеного шарму… Це міста про які неможливо забути... лише раз, у них  побувавши... Небайдужими і залишились студенти!

Найемоційнішим для студентів відділення туризму стане Новий 2012 рік в Парижі - серці адміністративного, політичного і культурного життя Франції. Лувр і Версаль, Тріумфальна арка і Вандомська площа, сад Тюїльрі, Ейфелева башта, вокзал д'Орсе і собор Паризької Богоматері назавжди залишаться в пам’яті студентів.

Все - таки це передати словами не можна, це потрібно побачити, відчути, вдихнути аромат п'янких квітів і відвезти з собою хоча б маленьку часточку цієї фантастичної квіткової феєрії…

Коментарі:

Коментарі 

 
0 # Nat 16.01.2012 10:07
Молодці. Чекаємо на детальний звіт про враження від поїздки
 
 
0 # orphean_nebula 19.01.2012 14:47
було круто!!!)