Оголошення

News image

Галицький коледж щиро запрошує на знайомство!

Учнів міста та області, а також їхніх батьків запрошуємо в суботу, 22 лютого, на День відкритих дверей. Представляти свою діяльн... Детальніше...

Події

Юридичне відділення організувало інтелектуальний challenge

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Юридичне відділення Галицького коледжу 29 листопада  провело серед учнів 9-11 класів Тернополя та області інтелектуальний challenge-турнір «Ключі до успіху».

Турнір складався з великої кількості конкурсів, в яких учасникам вдалось проявити лідерські якості, логічне мислення і показати свої знання як шкільні, так і в галузі юриспрунденції.

Під час оголошення результатів судді зізнались, що команди йшли впритул одна до одної. Для оголошення результатів та нагородження учасників запросили співорганізатора заходу Тетяну Довгань, викладачів Галицького коледжу Ілону Самойлову і Наталію Прокопчук, та адвоката ,за сумісництвом викладача цивільного права — Віталія Скибу

Найменшу кількість балів отримала команда «Ерудити», вона набрала 30 балів. Наступна команда набрала 31 бал. Команда під назвою «Вирій» має 37 балів, а команда «Громадяни» 39 балів.

Третє місце розділили команди «Демократи» та «Оптимісти», яким вдалося набрати по 40 балів. Судді кажуть, що не очікували настільки сильних команд і тому підготували лише три кубки, але пообіцяли привезти ще один кубок особисто в школу.

Друге місце — за командою «TeamSpirit», яка набрала 41 бал.

А переможцями стала команда зі символічною назвою «Народжені перемагати». Її учасники набрали 45 балів.

Кожен член команди отримав блокнот та олівець від Галицького коледжу, «аби мали куди записувати мудрі думки», браслети, солодощі, а переможці крім цього отримали нагороди для своєї школи.

Учасникам побажали завжди перемагати в житті, у всіх починаннях, а також запросили на навчання у Галицький коледж.

Валентина Скакальська,

студентка 3 курсу спеціальності «Журналістика»

Фото Романа Гандзія

Більше фото на нашій Facebook-сторінці

Коментарі: