Остання пара у студентів спеціальності "Готельно-ресторанна справа"

Неймовірними емоціями завершився ще один тиждень життя відділення економіки та туризму. Затишок, святковий настрій, драйвовий стиль, радість, сльози, подарунки - усе було на "останній парі" групи Р-38. Випускники-ресторатори вкотре продемонстрували свій високий рівень провесіоналізму - організувавши неймовірний банкетний фуршет, свою організованість та креатив - провівши атмосферний захід, неабияку щирість, тепло, любов - подякували кожному викладачеві за знання, нагородивши почесних гостей дипломами "Топовий викладач". Звісно ж почуття гордості переповнюють, що у стінах нашого коледжу зростає така активна молодь, професіонали своє справи та перспективне наше майбутнє. Дорогі Р-38, любимо та пишаємося вами, ставте високі плани, покоряйте нові вершини й будьте щасливими!