Студенти-журналісти взяли участь у тренінгу від Суспільного мовника

Вчилися гарно і переконливо розмовляти студенти спеціальності «Журналістика» на тренінгу «Основи красномовства» від UA: Тернопіль.

Під час Днів науки 2019, які зараз проходять у Галицькому коледжі, студенти 1-3 курсів разом із викладачем Юлією Зубик 11 квітня відвідали перший відкритий тренінг на Суспільному. Про основи ораторського мистецтва розповіла журналіст, лінійний продюсер радіомовлення ПАТ «НСТУ» «Тернопільська регіональна дирекція» Ірина Моргун.

Студенти також повправлялися у публічному виступі, презентуючи умовні передвиборчі програми кандидатів, які підготували під час роботи в групах. А ще – отримали практичні порадники з дотримання стандартів у роботі медіа від Академії суспільного мовлення.

Дякуємо UA: Тернопіль за співпрацю!

Більше фото – на нашій Facebook-сторінці.