Оголошення

News image

Галицький коледж щиро запрошує на знайомство!

Учнів міста та області, а також їхніх батьків запрошуємо в суботу, 22 лютого, на День відкритих дверей. Представляти свою діяльн... Детальніше...

Події

У молодіжному україно-польсько-німецькому проекті «Жінка є мінлива» взяли участь студенти коледжу

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Авторські колекції одягу студентської студії «Театр моди» представили студенти Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола у Польщі. Поїздка в рамках міжнародного молодіжного україно-польсько-німецького проекту «Жінка є мінлива» відбулася 7-11 березня.

8 березня вже знані у нашому регіоні авторські колекції «Мольфарка» та «Згарди», а також новий проект відділення дизайну – «Спадок поколінь»  – презентували у Новотомишльському Будинку культури.

Вже наступного дня наші колекції стали прикрасою на святковому концерті, присвяченому Дню жінки в Будинку культури м. Збоншинь.

А 10 березня наші моделі дефілювали у виставковому центрі м. Вольштин.

Показ мод став кульмінацією спільної роботи представників двох країн-сусідів. Молоді люди вчилися спілкуватися один з одним, розвивати мовні навички, обмінювалися мистецькими досягненнями.

Проект реалізується Вищою школою для дорослих в Збоншині (Польща), що діє в рамках MG Edukacja – загальнонаціональної мережі шкіл для дорослих та Галицьким коледжем імені В’ячеслава Чорновола з Тернополя (Україна).

Фото zbaszyn.naszemiasto.pl, infolwowek.pl та Ірини Гелецької

 

Коментарі: