Оголошення

News image

До уваги студентів! Змінено реквізити

У зв'язку зі змінами рахунків України з 03.01.2020 р.  Галицький  коледж імені В’ячеслава Чорновола має нові реквізити дл... Детальніше...

Події

Наші студенти - переможці!

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Студенти Галицького коледжу є частими учасниками конкурсів, олімпіад та змагань. І майже кожного разу з них вони повертаються з перемогою в руках. Отож маємо призерів заходів, які відбувалися протягом січня-лютого:

26 лютого на базі Технічного коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя відбувся ІІ (обласний) етап олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області. Перше місце у секції графічного дизайну виборола наша студентка групи Д‒31 Олександра Созанська. Її рекомендували до участі у ІІІ етапі олімпіади, який відбудеться 22 березня на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету.

Лілія Гусар, студентка групи П‒22, стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу учнівських есе на тему «Права людини крізь призму сучасності».

Студентка групи П‒22 Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Анастасія Мартинюк посіла ІІ місце на ІІІ (обласному) етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

16 лютого також відбувся ІІ тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Таїсія Роденко, студентка групи П‒12 посіла ІІІ місце у секції біології.

У тому ж конкурсі ІІІ місце зайняла студентка відділення економіки та туризму групи Ф‒23 Зоряна Луцко.

З призовими місцями повернулися студенти відділення дизайну з І етапу V Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймося за нове життя», присвяченого Лесі Українці. У різних номінаціях призові місця здобули: студенти групи Д‒21 Христина Чорна (І місце), Андрій Шовдра (ІІІ місце), студентки групи Д‒31 Катерина Гупало (І місце), Юлія Двораківська (І місце), Софія Бакланова (ІІ місце), Тетяна Подуфала (ІІ місце) та Олександра Созанська, яку відзначили у номінації «Творча новизна».

30 січня у прокуратурі Тернопільської області відбулося нагородження переможців другого щорічного конкурсу творчих робіт на теми прокурорсько-слідчої діяльності, організованого Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти і науки України. За найкращі творчі роботи на тему «10 кроків прокурора до подолання корупції» дипломами переможців нагороджені студенти-бакалаври юридичного відділення Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Ірина Качунь та Володимир Кіцану.

Вітаємо з перемогою! До нових вершин!

Коментарі: