Оголошення

News image

Галицький коледж щиро запрошує на знайомство!

Учнів міста та області, а також їхніх батьків запрошуємо в суботу, 22 лютого, на День відкритих дверей. Представляти свою діяльн... Детальніше...

Події

З ювілеєм, комп’ютерна спеціальносте!

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Яскраво, емоційно та урочисто відзначили у Галицькому коледжі 20-річчя спеціальності «Комп'ютерні науки».

Тиждень, присвячений комп'ютерній спеціальності, тривав з 18 по 22 лютого. Насичений професійними олімпіадами, пізнавальними екскурсіями, майстер-класами та круглими столами, він зібрав в своє дружнє коло викладачів, студентів, гостей, колишніх працівників та успішних випускників.

Розпочався тиждень із участі студентів в олімпіаді з комп’ютерної графіки. З цікавістю студенти-комп’ютерники зазирнули за лаштунки ІТ-роботи телеканалу «Тернопіль1», побувавши там на екскурсії.

Пізнавальним для слухачів став круглий стіл з кібербезпеки. Про такі явища як безпека в інтернеті та захист персональних даних студентам розповіли викладачі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя та представники поліції, які борються із шахрайськими схемами в інтернет-мережі. Зокрема вони ознайомили студентів з інтернет-речами, як ними користуватися та як не потрапити до рук шахраїв через ці пристрої. Пояснили, яким чином правильно складати паролі, щоб вони були  якомога надійнішими.

Поміж обговорення важливих комп’ютерних тем на великій перерві в середу, 20 лютого, студенти 1 і 4-их курсів взяли участь у турнірі складання кубик-рубика та зіграли у гру «Хрестики/нулики». Студенти випробували свої можливості і повеселилися від душі, а ще випробували свою кмітливість та вдачу.

Цікавими наприкінці тижня видалися майстер-класи щодо лайфхаків написання реферату в Word, а також про особливості розробки програмного забезпечення від випускника Олега Луціва.

Ну а справжньої родзинкою ювілейного тижня став святковий концерт.

Розпочався святковий захід з привітання завідувача відділенням комп’ютерних та видавничих технологій Олександри Орестівни Чубей:

«Уже 20 років поспіль ми докладаємо чималих зусиль для того, щоб наше відділення було інноваційним центром новизни в Галицькому коледжі. Сьогодні, як і 20 років тому, ми прагнемо виховувати креативну молодь, яка могла б себе сміливо реалізувати в ІТ-індустрії, наголосила завідувач відділення. Талановиті викладачі, здібні студенти, а також дух новітніх технологій завжди націлюють нас на досягнення нових вершин».

Зворушливі слова привітань також висловила директор коледжу Марія Петрівна Баб’юк, яка з самого початку заснування відділення і до сьогодні віддає всі сили задля стрімкого розвитку комп’ютерного відділення. У вітальному слові Марія Петрівна подякувала усім, хто доклав зусиль до створення та становлення комп’ютерної спеціальності у стінах нашого закладу. Також директор побажала студентам-комп’ютерникам натхненної праці та великих досягнень в ІТ-сфері задля світлого майбутнього коледжу та України.

На святі присутні згадали історію становлення відділення та її керівників: життєвий, трудовий шлях, наукові здобутки, педагогічну діяльність.

Не забули про 20-річний ювілей і колишні випускники, які навіки залишили частинку своєї душі рідному коледжі.

Вітали молодь не лише керівництво коледжу, викладачі, але й талановиті студенти, учні гімназії «Гармонія» та спеціально запрошені гості, які подарували присутнім чудові поетичні та музичні номери.

Довгих літ і процвітання спеціальності!

Тетяна Тимчук, Катерина Волошин, Ольга Боднар

Фото Андріани Худик

Коментарі: