Оголошення

Події

News image

Остання пара у студентів спеціальності "Го

Неймовірними емоціями завершився ще один тиждень життя відділення економіки та... Детальніше...

Остання пара у туристів!!!

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Кожна історія має свій початок та свій кінець, тому настав час студентам 4-го курсу, спеціальності "Туристичне обслуговування" залишити рідні стіни Галицького коледжу ім. В. Чорновола.

7 грудня студенти організували урочисту останню пару під назвою "Час для спогадів". А й справді, всього лише за кілька хвилин як студенти, так і викладачі пригадали усі найкращі моменти прожиті разом. 3, 5 роки пролетіли швидко і непомітно, але у серці кожного залишився приємний спогад про коледж на все життя.

"Жодного з тих, хто вкладав зусилля, щоб достукатись до нас, ми не забудемо ніколи" - такі слова подяки лунали з уст випускників для дорогих їм викладачів. Зворушливі слова подяки лунали і з уст куратора групи Т-48 Баб'юк Оксани Василівни. Як приємно усвідомлювати, що кожен студент став частинкою цієї історії, яку будуть згадувати неодноразово студенти з усмішкою на обличчі. Крім того, свою вдячність за прожиті роки разом висловила завідувач відділення економіки та туризму Добровольська Світлана Ярославівна. Слова підтримки та життєвої настанови лунали з уст кожного з присутніх на святі викладачів.

"Ми не повинні сумувати, через те, що це закінчилось, ми повинні радіти, бо це було" - такими словами закінчилась остання пара групи Т-48. Студенти впевнено стверджують, що Галицький коледж дав вагомий поштовх рухатись тільки вперед!

Коментарі: