Оголошення

Події

News image

Остання пара у студентів спеціальності "Го

Неймовірними емоціями завершився ще один тиждень життя відділення економіки та... Детальніше...

ТИЖДЕНЬ ФІНАНСІВ НА ВІДДІЛЕННІ ЕКОНОМІКИ ТА ТУРИЗМУ

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Щорічно у листопаді, починаючи з 2013 року, проводиться Всеукраїнський тиждень фінансів з метою стимулювання обачної та свідомої поведінки громадян при веденні особистих фінансів, виховання звички до заощаджень та економії, фінансового планування на всіх етапах життя, формування навичок використання сучасних електронних сервісів, які заощаджують час та гроші.

Багато цікавих заходів було проведено і для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола. Студенти третього курсу виготовили тематичні стіннівки та розпочали тиждень квестом "Фінансові горизонти" для студентів першого курсу спеціальності.

Досвід поводження з грошима отримали студенти третього курсу спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" і викладачі циклової комісії фінансів і загальноекономічних дисциплін під час тренінг-гри "Життєвий капітал".

Протягом Тижня фінансів студенти другого курсу спеціальності відвідали музей грошей, що знаходиться у Тернопільському національному економічному університеті.

Студенти третього курсу спеціальності взяли участь у майстер-класі "Облік персональних фінансів: актуально, чи ні?", під час якого спробували скласти персональний бюджет на місяць, а також вести облік власних доходів і витрат з допомогою мобільних додатків.

До відзначення Тижня фінансів було залучено і студентів 4-го курсу спеціальності «Видавнича справа і редагування», які побували на пізнавальній екскурсії у ПАТ КБ «ПриватБанк».

Завершили відзначення Всеукраїнського тижня фінансів участю викладачів циклової комісії фінансів і загальноекономічних дисциплін і студентів 2-го та 3-го курсів спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола у вернісажі-практикумі для педагогів Тернопільської обл. "Проект "Фінансова грамотність у контексті реформування освіти", що проходив у Тернопільському національному економічному університеті, де представники різних навчальних закладів змогли поділитися необхідністю і досвідом викладання фінансової грамотності, а студенти – взяти участь у цікавих і пізнавальних фінансово-економічних іграх та квестах.

Коментарі: