З Всеукраїнським Днем студента привітали студентство коледжу

Традиційно, 17 жовтня, з нагоди студентського свята в Галицькому коледжі відбувся святковий концерт. Найактивнішу молодь навчального закладу відзначили грамотами та преміями.

Розпочався святковий захід з привітання директора Галицького коледжу Марії Петрівни Баб’юк:

«Ви, дорогі студенти — генератори цікавих ідей, нестандартних рішень, креативних підходів. Завжди є і будете творцями передових ідей та суспільно-політичних змін. Юнацький максималізм, підкріплений глибокими знаннями, широким кругозором та постійною енергією відкриває перед вами чималі перспективи. Важливо лише, щоб кожен з вас зумів скористатися таким арсеналом».

У вітальному слові Марія Петрівна подякувала усім студентам коледжу за те, що з-поміж безлічі інших, обрали та повірили саме в цей навчальний заклад. Також директор побажала студентам натхненної праці, незламної сили духу, нових досягнень в навчанні задля світлого майбутнього коледжу та України.

Для стимулювання студентів, які найбільше відзначилися у навчальній та науковій роботі, беруть активну участь у громадському та спортивному житті навчального закладу керівництво коледжу цьогоріч призначило 84 грошові премії у розмірі стипендії.

Найважливішою частиною свята стало вручення грамот талановитим студентам коледжу, які проявили свої здібності в навчанні, спорті, науковій і громадській роботі у номінаціях «Креатив творчості», «Галицькі знавці», «Лідер студентства» та «Надія спорту».

Вітали молодь не лише керівництво коледжу, викладачі, але й талановиті студенти та спеціально запрошені гості. Чудові музичні вітання подарували студентам зразковий театр пісні «Мікст» Центру творчості дітей та юнацтва, студентка відділення дизайну Марія Ващук та вокально-інструментальний ансамбль «Галицькі хрущі».

Тетяна Тимчук

Фото Романа Гандзія