Лекцію для студентів коледжу прочитав Папський Місінер Божого Милосердя

12 жовтня у актовій залі відбулася зустріч-дискусія студентів Галицького коледжу зі священиками. До нас завітали священик Храму Покрови Пресвятої Богородиці Ярослав Шевчук та Папський Місінер Божого Милосердя отець Василь Баглей. Вони розповіли про Боже Благословення та зачепили важливу тему: «А навіщо ми живемо»?

Кожен із нас не раз задумувався над цим запитанням, але більшість  людей відповіді так і не знайшла. Духівники дали нам зрозуміти, що ми в цьому світі повинні самі дійти до цієї відповіді: «Адже від цієї відповіді буде залежати ваше життя, – зазначив о. Василь і додав: А й справді, для чого тоді жити, яка ціль? Кожен ставить перед собою різну мету: живу, щоб залишити слід по собі, живу заради дітей. А якщо пара не може мати дітей (а за офіційною статистикою кожна четверта пара є безплідною), то тоді для чого вони живуть?  Св. Франциск також немає дітей, адже він монах, то що ж він вхолосту прожив чи що?» Пролунало запитання із залу: «А чому так багато подружніх пар не можуть мати дітей?» Священик зазначає: «Здоров’я... У нас нація на дуже поганому рівні, адже багато підлітків ведуть поганий спосіб життя: алкоголь, наркотики, ведуть статеве життя від 12 років. Звичайно, в майбутньому це дає про себе знати».

Отці розповіли надзвичайно зворушливі історії про людей, котрі жили заради дітей, а коли серйозно захворіли, то їхні діти навіть не доглядали за ними; розповіли про хлопця, який вживав наркотики, а згодом батько потратив безліч грошей на лікування, стільки, що, як зазначив хлопець, «можна було літак купити».  Історій безліч, але потрібно пам’ятати одне, що відповідь потрібно шукати сьогодні, адже від цього залежить наше життя.

Ольга Статкевич