Юридичне відділення обрало свою Міс

11 жовтня в актовій залі Галицького коледжу відбулася подія – «Міс юридичного відділення-2018», під час якої обрали найкращу студентку відділення.

За корону «Міс юридичного відділення-2018» змагалися вісім красунь: Гороховська Іванна, Домбик Іванна, Ходоб’як Діана, Крамар Христина, Воробець Наталія, Глинська Ірина, Федорів Марія та Шарко Ірина. Позитиву вечору додав запальний ведучий Сеник Тарас, який підбадьорював публіку та конкурсанток під час очікувань. Ну а оцінювало конкурсанток справедливе журі у складі Зарихти Ольги Володимирівни, Миколіва Ярослава Богдановича, Майки Максима Борисовича та Кіцака Ігоря Ярославовича.

Глядачі активно підтримували своїх фавориток, час від часу зала вибухала від гучних оплесків на адресу конкурсанток. Кожна дівчина ретельно підготувалася до цієї важливої події і запам’яталася чимось особливим. Студентки проявили на сцені свій розум, красу та індивідуальність, що немало важливо.

Конкурсні завдання відкрили усі сильні та слабкі сторони учасниць. Дівчата продемонстрували свої артистичні вміння, знання в сфері музики, розкрили всі свої таланти та вміло відповідали на провокативні запитання, які ставили журі конкурсанткам, у свою чергу дівчата влучно та вправно задавали запитання суддям. Кандидатки показали всю харизму та шарм під час дефіле. Кмітливість проявили у конкурсі «Відгадай пісню», де потрібно було швидко мислити, аби завоювати максимальну кількість балів. Під час конкурсу «Зав’яжи краватку» студентки показали свою майстерність та, на жаль, не всі змогли набрати високі бали.

Бурхливі аплодисменти, гучна музика, фантастична публіка, справедливе журі і неймовірно-красиві дівчата, які зробили цей вечір незабутнім. Усі учасниці були гідні перемоги, але перемогла найсильніша – студентка групи П-31 Домбик Іванна. Ми щиро вітаємо її з перемогою, а іншим бажаємо не засмучуватись, адже у вас ще все попереду.

Ольга Статкевич

Фото Романа Гандзія