Студенти та викладачі коледжу набиралися знань у Польщі

Делегація студентів та викладачів Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола у період з 24 по 28 вересня 2018 року перебувала в гостях у своїх партерів та гарних друзів із м. Збоншинь (Республіка Польща). Зустріч відбулася у зв’язку із реалізацією другої сесії міжнародного україно-польсько-німецького проекту «Через шлунок до спільної Європи без кордонів». Ми знову зустрілися із нашими друзями з Польщі та Німеччини.

Перебування було насичене цікавими гастрономічними заняттями  у кухнях місцевих ресторанів, відвідуванням міст Новий Томишль, Зелена Гура та їхніх колоритних місць , незабутніми хвилинами спільного відпочинку біля вогнища та прогулянкою місцевим озером. Крім того, ми зустрілися із адміністрацією школи-партнера у м. Вердер (Німеччина) та мали можливість відвідати місцеві органи влади і поспілкуватися зі старостою Новотомиського повіту.

Щиро дякуємо керівнику проекту Мареку Фурману, його викладачам та студентам за прекрасно проведений у них час, за можливість навчатися новому, пізнавати невідоме, дивуватися прекрасному, а найбільше – за можливість стирати кордони між нашими країнами і розуміти, що усі ми живемо у спільній Європі.

До зустрічі у Німеччині!

Нагадаємо, Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола бере участь в міжнародному студентському проекті «Через шлунок до спільної Європи без кордонів», мета якого полягає у знайомстві трьох народів – українського, польського та німецького – між собою, пізнанні національної кухні, традицій та звичаїв через спільні заняття студентів в одній із кожної країни. Тернопіль став першим містом, який прийняв у гості студентів з польського міста Збоншинь та німецького – Верден.