«Вступ до фаху» юних рестораторів!!!

Із великим ентузіазмом та виром захоплюючих емоцій ринули у навчальний процес студенти відділення економіки та туризму спеціальності «Готельно-ресторанна справа», для яких в рамках навчальної практики «Вступ до фаху» було проведено низку теоретичних зустрічей та практичних майстер-класів.

Знайомство із глибинами невіданих знань обраної професії студенти розпочали із Переліку наявної фахової літератури, періодичних видань та інших довідкових джерел, що представлені  у структурних підрозділах бібліотеки Галицького коледжу.

По-справжньому робочу атмосферу та професіоналізм другокурсники-ресторатори  спостерігали  у музейній ресторації Старий млин.

Заради професійного натхнення, демонстрації грядущих перспектив,  майбутнім «господарям» залу було організовано зустріч із випускницею відділення економіки та туризму Домітряк Діаною – адміністратором ресторану "Піаніно».

Для остаточного  стимулу працювати над собою і не зупинятися на досягнутому,  юні ресторатори зустрілися із успішною  випускницею Галицького коледжу – директором Крафт Пабу LeRock Мухою Вірою Володимирівною

Спеціальність «Готельно-ресторанна справа» – шлях до успіху, професіоналізм, відповідальність, престижність, якість, перспектива завжди бути попереду – в цьому крок за кроком під час проходження навчальної практики «Вступ до фаху» переконувалися майбутні фахівці сфери  ресторанного обслуговування.