Наймасштабніший захід вересня відвідали студенти-видавці

Свято для книголюбів: Форум видавців проходив у Львові з 19 по 23 вересня.

У Львів варто приїхати за двома речами: за славнозвісною львівською кавою і раз у рік відвідати свято для книголюбів Книжковий форум, який цьогоріч святкує свій ювілей, 25 років.

Форум видавців — це 5 днів шаленого розкладу, подій, які обовʼязково мушу відвідати і книг, які хочеться скупити усі (і доїхати додому, якщо ще залишаться гроші), адже книг багато не буває. 260 видавництв, декілька тисяч відвідувачів, які зʼїжджаються сюди з різних куточків України, презентації книг та зустрічі з авторами, величезна робота організаторів — і це вже 25 форум за період незалежності України, що активізовує українську інтелігенцію і сприяє розвиткові країни.

21 вересня на Форумі побували і ми, студенти 2, 3 та 4-го курсів спеціальностей "Видавнича справа та редагування" і "Журналістика". Тепер питання, що читати вечорами, не виникатиме аж ген до зими)

Про наші враження читайте незабаром у студгазеті.

Катерина Волошин