Оголошення

Події

News image

Остання пара у студентів спеціальності "Го

Неймовірними емоціями завершився ще один тиждень життя відділення економіки та... Детальніше...

«Вступ до фаху» юних туристів

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Туризм –  одна з найбільш затребуваних спеціальностей в індустрії відпочинку та розваг. Ця професія – перепустка у привілейований світ екзотичних подорожей, захоплюючих подій, вражень, що включає широкий спектр найрізноманітніших можливостей, а саме: спілкування з цікавими людьми, можливість побачити та дізнатися те, що іншим недоступно. Робота, в якій немає рутини й одноманітності, де кожен день приносить щось нове.

Доволі активно, насичено пролетів тиждень для студентів-другокурсників відділення економіки та туризму, які  розпочали  навчальну практику «Вступ до фаху», навчальний рік зокрема,  відвертою розмовою про вибір спеціальності, омріяний фах, «сродну» працю, що приносить не тільки матеріальне благополуччя - але і моральне задоволення.

Окрім  відвертої бесіди, майбутні спеціалісти із сфери туристичних послуг  ознайомилися із фаховою періодичною пресою, підручниками, посібниками, якими багата   бібліотека Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола.

Протягом  навчальної практики "Вступ до фаху" студенти спеціальності "Туризм" вивчали туристичну інфраструктуру м. Тернополя. Цьому досить вагомо посприяла співпраця із Тернопільським туристично-інформаційним центром, що радо прийняв наших практикантів-туристів. Кваліфіковані працівники розповіли про мету, місію діяльності, перспективи розвитку центру.

Неабияку  мотивацію до самовдосконалення, цікаву, нову, необхідну інформацію  отримали  майбутні фахівці під час дебатів із  в.о. відділу туризму ТОДА Ростиславом Яцковим, на яких обговорювалися напрями, проблеми та перспективи розвитку туризму в Тернопільській обласі.

Студенти спеціальності "Туризм" активно долучились до екологічної акції на території замку

в смт. Залізці Зборівського району, внісши свою маленьку «лепту» щодо збереження замків та сприяння розвитку туризму, формуючи цим у собі компетентного фахівця у сфері туристичного обслуговування.

Коментарі: