Студентка-дизайнер Галицького коледжу привезла з конкурсу перемогу

Євгенія Мартиневич, студентка відділення дизайну групи М-41, отримала диплом II ступеня та цінний приз в номінації «Молода надія» за колекцію «Рок-наречена». 26-й Всеукраїнський Фестиваль молодих дизайнерів «Барви Поділля-2018», організований Хмельницьким національним університетом спільно зі Спілкою дизайнерів України, відбувся з 29 по 31 травня.

Метою Фестивалю моди є створення умов для реалізації творчого потенціалу та пропаганди творчості молодих дизайнерів, а також звернення  уваги до творчості молодих  мас-медіа і зацікавлених спеціалістів в галузі дизайну та моди.

Свій талант та майстерність мали змогу продемонструвати учні коледжів і професійно-технічних училищ та студенти вищих навчальних закладів зі всієї України. Цього року продемонстровані моделі вражали креативністю та високим фаховим рівнем.

Вітання переможниці!