Восьмий форум шкільних Євроклубів відбувся у Галицькому коледжі

Нещодавно у Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола відбувся восьмий форум шкільних Євроклубів міста Тернопіль. У ньому взяли участь шкільні Євроклуби міських навчальних закладів. На форумі змагалися 8 команд.

Мета форуму – поширити нові знання про Європу серед молоді, також почути нові, креативні ідеї від дітей та гідно їх оцінити. Цьогоріч захід відбувся на базі гімназії «Гармонія».

Організатор заходу Оксана Баб’юк зазначила, що традиційно у Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола організовується ряд заходів до святкування Днів Європи в Україні.

Оцінювали роботу команд члени комісії з міського управління освіти.

“Це традиційний 8 форум євроклубів. У багатьох школах Тернополя діють такі об’єднання школярів, які поділяють європейські цінності і намагаються через свою роботу впровадити їх у своєму закладі”, - зазначила Тетяна Нюня, методист тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу.

“Цей форум проходить на базі Галицького коледжу. Для таких молодіжних структур, я вважаю, це дуже правильно. Тому, що у свій час наша молодь боролася за входження в Європу. А якщо ми хочемо туди, то повинні знати звичаї, традиції її країн, позитивні та негативні сторони”, - заявила директор Галицького коледжу Марія Баб’юк.

Усі команди-учасники отримали подяки. А переможцями форуму у номінаціях стали:

-         Євроклуб Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка (номінація «Креативна Європа»);

-         Євроклуб Тернопільської спеціалізованої школи № 29 (номінація «Здорова Європа»);

-         Євроклуб гімназії «Гармонія» Галицького коледжу (номінація «Толерантна Європа»).

Право приймати наступний 9-ий форум шкільних євро клубів отримав євроклуб школи № 25.

Наталя Павлусик

Фото Романа Гандзія