Часточку України – у кожен дім! Екскурсія студентів спеціальності «Туристичне обслуговування» у ектномайстерню «Коза - Дереза»

23 квітня в рамках проведення Днів професійного зростання студенти першого курсу  спеціальності «Туристичне обслуговування»  мали нагоду побувати на виробничій екскурсії в етномайстерні «Коза Дереза». Етномайстерня "Коза-Дереза" – знана за межами не лише Тернополя, а й України, сучасний соціокультурно-бізнесовий проект, що пропонує авторський дизайн українських традиційних декоративно-ужиткових речей ручної роботи з екологічних матералів. Сьогодні студенти пересвідчилися, що не лише в етнографічних музеях можна переконатись у тому, що Галичина історично була  і є законодавцем етностилю, а Тернопільщина – це скарбниця памяті й краси нашої країни.

У "Козі Дерезі" їх ознайомили із давніми техніками ткацтва з можливістю спробувати самостійно ткати на антикварному верстаті, розкрили таємниці кодування візерунків, розповіли про традиції виготовлення іграшок-оберегів.

Позитивна екскурсія вселила переконання в те, що сучасний турист, який їде з Тернопільщини, чи інших куточків України, може додому привести її часточку у вигляді таких виробів.