Оголошення

Події

News image

До Днів науки у Галицькому коледжі долучил

Публічний захист художньо-технічних досліджень студентів відділення дизайну відб... Детальніше...

Звітний концерт Галицького коледжу презентували у філармонії

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Звітний концерт творчої самодіяльності презентували студенти та викладачі Галицького коледжу. Щорічно студенти, які відвідують творчі гуртки, показують свої таланти глядачам.

Концерт відбувався у стінах Тернопільської обласної філармонії. Розпочалось дійство із виконання студентським ансамблем пісні “Ой у лузі червона калина”.

У  своїх виступах студенти порушили найболючішу проблему нашого часу — війни та патріотизму.

У ролі журі виступала комісія, до складу якої увійшли представники міського та обласного управлінь культури.

“Приємно відмітити, що студенти, як і кожного року, виступили якісно та емоційно. Хочу висловити щиру подяку Вікторії Мищій за вміння передати волинський фольклор на вашій галицькій сцені. Це просто чародійство ”, – зазначило журі.

На завершення концерту слово надали директору Галицького коледжу Марії Баб’юк.

“Прекрасні дівчата і хлопці, які творили красу на цій сцені, додавали настрою та показували мистецтво, щиро вдячна вам. Це лише частинка того, що роблять керівники гуртків у Галицькому коледжі. Такі концерти – прекрасна школа для кожного хлопця та дівчини. Вміння, які ви набули тут, обов’язково пригодяться в житті”, зазначила директор Галицького коледжу Марі Петрівна Баб’юк.

До слова, розпочався звітний день із відкриття унікальної виставки в стінах коледжу, яку відвідали представники обласного та міського управлінь культури. На виставці мистецьких робіт були представлені картини, унікальні головні убори, зроблені вручну, вишиті сукні та різні мистецькі вироби. Усі роботи створені студентами та викладачами коледжу. Традиційними стали й відвідини музею Чорновола та бібліотеки.

Наталя Павлусик

Фото Романа Гандзія

Більше фото у Facebook

Коментарі: