Оголошення

Події

News image

До Днів науки у Галицькому коледжі долучил

Публічний захист художньо-технічних досліджень студентів відділення дизайну відб... Детальніше...

«Україна у міжнародних судових процесах»

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

«Україна у міжнародних судових процесах»

Круглий стіл на таку тему відбувся 26 квітня 2018 року у рамках «Днів науки 2018» на юридичному відділенні Галицького коледжу.

Учасники заходу змогли поспілкуватися на теми особливостей діяльності міжнародних судових та правозахисних інституцій, порядку та практики розгляду ними справ, дізнатись про актуальні на даний час судові процеси щодо України і перспективи прийняття рішень у них. Студентів цікавили питання представництва інтересів нашої держави на міжнародній арені, переваги та недоліки діяльності міжнародних юридичних компаній у цій сфері, значення підготовки вітчизняних юристів-міжнародників. Особливо жвавою стала дискусія щодо доцільності ратифікації Україною Римського статуту. Приємно відзначити, що на більшість гострих й актуальних питань молоді правники змогли отримати фахові й доступні відповіді, адже експертами круглого столу були справжні професіонали своєї справи науковці та практики в одній особі:

  • Коруц Уляна Зіновіївна – к.ю.н., доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Київського міжнародного університету, член Іnternational Board of Review Telders moot court competition, суддя національного раунду Telders moot court competition 2018;
  • Кравчук Мар’яна Юріївна –  к.ю.н., доцент кафедри міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії Тернопільського національного економічного університету.

Щиро дякуємо нашим гостям за участь, за мудрі настанови для майбутніх юристів, надіємось на майбутню співпрацю!

Коментарі: