Оголошення

Події

News image

До Днів науки у Галицькому коледжі долучил

Публічний захист художньо-технічних досліджень студентів відділення дизайну відб... Детальніше...

Обмін досвідом

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

В рамках Днів науки в Галицькому коледжі організовано і проведено чимало пізнавальних заходів для студентів. Не пасуть задніх і викладачі! Учитель-професія, що вимагає постійного саморозвитку та вдосконалення. Життєвий досвід, робота над собою і творча праця створюють підґрунтя для цікаво проведеного заняття. Цілющими ліками для педагога завжди було та залишається приємне спілкування зі студентами та колегами, незважаючи на настрій та життєві події.

Так, 24 квітня на базі 3 корпусу відбувся семінар-практикум на тему «Викладання іноземних мов: нова візія, стратегії та напрямки ». Адже педагогічне партнерство та обмін досвідом – це одна із форм методичної роботи, прерогативою якої є активний обмін напрацьованим матеріалом. 
Запрошені спікери з національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка:

  • Ø Навольська Галина Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов;
  • Ø Кашуба Олександра Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов;
  • Ø Кравчук Тетяна Олександрівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов

У системі нової парадигми освіти ключовим напрямком є розвиток десяти життєво важливих компетентностей. У п’ятірці лідерів іноземні мови та медіаграмотність. Різні погляди, стратегії та напрямки їх розвитку були обговорені на семінарі-практикумі. Запрошені поділилися досвідом роботи з системою Moodle як основи впровадження технології змішаного навчання. Зустріч пройшла в теплій, невимушеній атмосфері співпраці, в результаті якої кожен педагог отримав позитивні та емоційно насичені враження, переконався, що наша освіта завжди відкрита для плідного обміну досвідом з колегами на тернистій педагогічній ниві. Очевидно, результатом зустрічі стануть заходи, які сприятимуть підвищенню рівня викладання іноземних мов у наших навчальних закладах.

Коментарі: