Оголошення

Події

Ознайомлююча екскурсія для студентів-юристів

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Ознайомлююча екскурсія для студентів-юристів

24 квітня 2018 року група П-42 під керівництвом класного куратора  Самойлової Ілони Анатоліївни провели виховний захід- екскурсію в Збаразьку  виправну колонію управління державної пенітенціарної служби в Тернопільській області (№63), яка знаходиться с. Доброводи, Збаразького району Тернопільської області. При вході в цей заклад нас привітно зустріла адміністрація виправної колонії, провела інструктаж про правила перебування у виправній колонії, студенти мали можливість оглянули швейні цехи, відвідали також їдальню, побачили спортивний майданчик, пекарню, де працюють ув’язнені.

Незважаючи на умови створені для засуджених, після відвідування колонії залишилися двоякі враження. Засудженні вчинили злочини, не усвідомлюючи всієї складності та тяжкості наслідків, що їх очікують. Можливо, спонукали їх до цього несприятливі умови, в яких вони проживали, адже багато засуджених з неблагополучних, неповних сімей чи просто не отримали тієї батьківської любові, нагляду, розуміння, на які заслуговують, в результаті чого виникало відчуття неповноцінності чи навпаки вседозволеності і бажання довести близьким, друзям чи соціуму своє «я». Можливо й обставини склались таким чином, що не бачили іншого виходу як вчинити злочин для захисту себе, своїх рідних чи відчуття неминучості іншого розвитку подій. Але не зважаючи ні на що, студенти дійшли висновку, що жодні обставини, умови, явища, якими пояснюють засуджені свої вчинки, мотиви вчинення ними злочину не вартують тих наслідків, що наступають в кінцевому результаті.

Ця екскурсія принесла студентам багато користі для майбутньої діяльності в сфері юриспруденції, підвищила рівень правової культури та всебічного розвитку.

Коментарі: