Оголошення

Події

News image

Студенти відділення економіки та туризму в

Екскурсовод розповіла, що камери музею відкривались у кілька етапів, у зв'язку... Детальніше...

У Галицькому коледжі навчали педагогів нової формації

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Близько трьохсот освітян Тернополя зібралося на V засіданні Школи педагогів нової формації 18 квітня на базі Галицького коледжу ім. В. Чорновола для того, щоб підвищити професійну компетентність та готовність сучасного вчителя до змін.

У пленарній дискусійній та локаційних платформах взяли участь керівники та заступники освітніх закладів Тернополя. Темою обговорення обрали «Створення компетентнісного методичного простору в умовах реформування освіти».

«Освітяни Тернополя розпочали застосовувати сучасні інноваційні підходи до навчального процесу ще до старту загальнонаціональної освітньої реформи «Нова українська школа», – прокоментував мер міста Сергій Надал. – Проте уже протягом декількох місяців у місті триває реалізація навчальної програми «Школа нової формації», яка покликана активізувати раніше розпочаті процеси та сприяти професійному зростанню і підвищенню кваліфікації педагогів. Завдяки такій локальній платформі освітяни можуть отримати не лише теоретичні знання, але й практичні навики як будувати нову українську школу за новими стандартами».

Семінари проводилися у різних секціях: для керівників закладів дошкільної освіти, директорів навчальних закладів, їх заступників з навчально-виховної, виховної та методичної роботи, методистів Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, а також для батьківської громадськості.

Проводили заняття викладачі, кандидати педагогічних та філологічних наук: доценти Тернопільського національного педагогічного університету Ольга Барна, Надія Балик, Олена Гузар, Галина Шмигер, Оксана Боднар, речник з академічних питань мережі ThіnkGlobal Артур Кочарян (м. Київ), завідувач суспільствознавчої освіти інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України Тетяна Ремех (м. Київ) та інші. Серед спікерів були і наші працівники: директор коледжу Марія Баб'юк та викладачі з відділення «Комп’ютерно-видавничих технологій» Василь Павлюс та Марина Глинська.

«Сучасний вчитель повинен вміти підлаштовуватися під сучасного учня з індивідуальним підходом. Треба створити всі необхідні умови і працювати так, щоб учні із задоволенням йшли до школи, щоб їм було цікаво та комфортно. Важливо, щоб діти отримували ті знання, які в майбутньому їм пригодяться. Саме цього ми і вчимося», — зазначила начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк.

Під час заходу також відбулося нагородження працівників освітніх закладів міста за участь та призові місця у ІХ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» (м. Київ). Нагадаємо, Галицький коледж зі столичної виставки привіз золото.

Тетяна Тимчук, фото Юлії Прокопишин

Більше фото тут

Коментарі: