Оголошення

Події

News image

До Днів науки у Галицькому коледжі долучил

Публічний захист художньо-технічних досліджень студентів відділення дизайну відб... Детальніше...

Одразу чотири колекції одягу Галицького коледжу стали переможцями конкурсу «Альтернатива»

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Два перших, друге та третє місця у різних номінаціях вибороли колекції одягу студентів та викладачів Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола на конкурсі «Альтернатива». Конкурс-показ одягу молодих дизайнерів відбувся у Тернополі 17 квітня вже вчетверте.

Конкурс-показ мод «Альтернатива» у Тернополі проводиться з 2015 року. Його основна мета виявити молодих, талановитих та перспективних дизайнерів, дати можливість їм розвиватися та вчитися. Цьогоріч у конкурсі взяли участь представники майже десятка навчальних закладів Тернополя, Чернівців, Києва, Вінниччини та Івано-Франківщини із 32 колекціями одягу. П’ять із них авторства студентського та викладацького колективу нашого закладу. Чотири колекції отримали призові місця.

Отож, перше місце у номінації «Folk» здобула колекція одягу студентів гуртка «Театр моди» Галицького коледжу – «Зґарди».

Основна концепція цієї колекції полягала у тому, щоби поєднати сакральні мотиви барокового мистецтва, українського козацького бароко з сучасним кроєм. У колекції використані фрагменти іконостасу та ікон нашої катедри. За оздобу послужили гуцульські хрести. Шили власне наші студенти та викладачі. Куратори пошиття і розкрою — Оксана Сенюк і Наталя Бончук з відділення дизайну, розповіла про колекцію викладач Галицького коледжу Оксана Грицай.

Колекція одягу під назвою «Рок-наречена» (автор студентка 4 курсу спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів» Євгенія Мартиневич) отримала першість у номінації «Pro art».

Друге місце посіла колекція «Crazy wings» студенток-четвертокурсниць Вікторії Собчук та Іванни Бабій у номінації «Pro art».

А дипломом третього ступеня члени журі нагородили студентку 4 курсу Ніну Дулик за колекцію одягу «Експресія ніжності» у тій ж номінації.

Варто відзначити, що і члени журі, і самі учасники гідно оцінили рівень підготовки та власне проведення заходу, засновником та незмінним організатором якого є наш Галицький коледж.

Сьогодні це один із головних культурних заходів для молоді, що проходять у нашому місці. Нам, тернополянам, приємно, що наша ініціатива зробити тернопільські дні моди як національно-культурну частину української моди знайшла свою підтримку в Україні, зазначив міський голова Сергій Надал.

 

Більше фото та деталей події тут.

Тетяна Тимчук

Фото Романа Гандзія

Коментарі: