Оголошення

Події

News image

До Днів науки у Галицькому коледжі долучил

Публічний захист художньо-технічних досліджень студентів відділення дизайну відб... Детальніше...

Цікаві наукові роботи представили студенти-видавці

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування» Галицького коледжу представили наукові доробки на цікаві та актуальні теми галузі. Наукова конференція секції видавничої справи та редагування відбулася 13 квітня.

Студентські науково-дослідницькі роботи презентували увазі присутніх студенти 3 та 4 курсів спеціальності. Оцінювали оригінальність та наукову новизну тем, грамотність змісту та оформлення виступів викладачі циклової комісії видавничої справи та редагування.

Варто відзначити, що тематика наукових робіт була надзвичайно різноманітною: «Робота редактора над науково-довідковим апаратом сучасного стилістичного словника», «Особливості редакторського опрацювання енциклопедичних видань», «Український дитячий детектив: огляд, систематизація», «Робота редактора над мовою і стилем навчального видання для середньої та старшої школи», «Молодіжний сленг у художньому дискурсі Любка Дереша», «Синоніми як засіб увиразнення художнього мовлення» (М. Кідрук «Не озирайся і мовчи»).

За результатами захисту наукових робіт призові місця отримали:

1 місце – Марʼяна Креховець з роботою на тему «Український дитячий детектив: огляд, систематизація» (науковий керівник Тетяна Решетуха);

2 місце – Людмила Олійник (тема «Робота редактора над мовою і стилем навчального видання для середньої та старшої школи», науковий керівник Інна Козачук);

3 місце розділили Юлія Власова (тема «Робота редактора над науково-довідковим апаратом сучасного стилістичного словника», науковий керівник Олеся Мединська) і Тетяна Тимчук (тема «Молодіжний сленг у художньому дискурсі Любка Дереша», науковий керівник Юлія Прокопишин).

 

Христина Чубатюк

Коментарі: