Оголошення

Події

News image

Екскурсія у музей Грошей студентів спеціал

В рамках проведення традиційного #GlobalMoneyWeek2019 для студентів групи ТФ-... Детальніше...

До Днів науки долучилися студенти-комп'ютерники

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

У Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола на відділенні комп’ютерних та видавничих технологій проходили “Дні науки”. У рамках “Днів науки” відбувся науково-практичний семінар “Прикладне програмне забезпечення: проектування, реалізація та ефективне застосування”.

У семінарі взяли участь студенти 1-4 курсів спеціальності "Обслуговування програмних систем і комплексів". Вони гідно захистили свої наукові роботи, зазначає завідувач комп'ютерного відділення Олександра Чубей.

Оцінювала роботу студентів спеціально створена наукова комісія, до якої входили викладачі та запрошений гість в якості експерта – представник компанії Yaware. За результатами комісії студенти зайняли такі місця:

- перше - студенти групи К-47 Ігор Нищота та Дмитро Сорока;

- друге - студентка групи ПМ-11 Марія Безпалько;

- третє - студенти груп К-47 Віктор Білоус та К-37 Володимир Рудак.

Ігор Нищота, який зайняв перше місце, зазначає, що роботу готував за декілька днів до семінару разом зі своїм одногрупником.

“Наукова робота була створена на тему “Використання платформи Arduino для створення “розумних” пристроїв”. Вибрав саме її, тому що тема Arduino дуже актуальна на сьогоднішній день, дає безліч можливостей і за допомогою цієї системи можна створити багато чого цікавого”, - поділився Ігор.

На завершення “Днів науки” відбувся круглий стіл з темою обговорення “Штучний інтелект в ІТ-системах”.

Наталія Павлусик

Коментарі: