Оголошення

Події

News image

До Днів науки у Галицькому коледжі долучил

Публічний захист художньо-технічних досліджень студентів відділення дизайну відб... Детальніше...

На екскурсії телеканалом, який знають всі

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

На екскурсію до однієї з найстаріших телекомпаній Тернопільщини і першої недержавної телекомпанії західного регіону завітали студенти-третьокурсники спеціальності видавничої справи та редагування у четвер, 12 квітня. Зізналися, їм було дуже цікаво дізнатися про роботу телебачення за кадром.

– Телеканал розпочав свою роботу 16 вересня 1991 року, на той час телевізор показував лише три канали: один із Москви, а два з Києва. Більше жодних регіональних каналів ніхто не бачив, Тернопіль також не мав власного каналу. І ось в телевізорі з’являється нова кнопка Четвертого, нашого, каналу, і тому ми назвали його TV–4, – розповіла Наталія Стецюк, ведуча, шеф-редактор відділу авторських програм ТОВ "TV-4".

Розповіли студентам, як журналісти працюють над новинами та програмами, як виготовляється телевізійний сюжет та як працюють у прямому ефірі. Студенти поспілкувалися із журналістами, операторами, маркетологами та редакторами.

Телекомпанія TV-4 нещодавно відсвяткувала 25-ту річницю із дня заснування, тож розповідати про компанію та усе, через що вона пройшла, можна мало чи не весь день. Найбільше студентів зацікавили студії: для запису новин та прямих ефірів. Також випала можливість оглянути сучасну техніку, яку придбав телеканал в минулі роки для якісної роботи.

Загалом екскурсія залишила масу вражень та цікавих знань.

Юлія Суха

Коментарі: