Студентам показали, що стати авторами – просто

Студентам Галицького коледжу презентували інтернет-платформу для творчості.

Зустріч студентів старших курсів відділення видавничої справи та редагування з організаторами першої в Україні платформи для публікацій «PenAll» Максимом Романюком і Святославом Костюком відбулася у п’ятницю, 30 березня.

Інтернет-ресурс запустили у листопаді минулого року. І вже сьогодні платформа об’єднала десятки цікавих та творчих авторів. Мета проекту – збільшити потік інформації, що продукується, дати можливість реалізувати свій творчий потенціал, а також – право на життя і експертну думку людям з різних регіонів.

– Тут зібрались цікаві, ініціативні люди з крутими проектами, яким, безумовно, потрібна підтримка для того, щоб зробити Україну кращою. Ми готові підтримувати їх інформаційно, – зазначив засновник платформи Максим Романюк.

Тому кожен, хто любить писати і вважає себе крутим автором, або хоче таким стати, «виписатися», може опублікувати свій текст на платформі «PenAll».

Юлія Суха