Оголошення

Події

News image

У молодіжному україно-польсько-німецькому

Авторські колекції одягу студентської студії «Театр моди» представили студент... Детальніше...

Правда, що змушує задуматись над власним майбутнім

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

22 березня у Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола завітали представники громадської організації «Міжнародна реформація», щоб розповісти студентам правду про тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотиків.

Історіями свого становлення та дорослішання поділилися представник організації Роман Дуркот, семикратний чемпіон України з боротьби Ігор Скупий та репер Славко Святинчук. Чоловіки розповіли, що у підлітковому віці, піддавшись впливу однолітків, псували собі здоров’я цигарками та алкоголем, не мали цілей та орієнтирів, проте кожен знайшов себе і зараз твердо стоїть на ногах та крокує своїм шляхом.

За словами пана Романа, організація займається просвітленням юних українців та українок близько десяти років, та протягом цього часу її представники відвідали понад 130 навчальних закладів. Усі лекції проводяться безкоштовно, з благодійною метою. «Якщо завдяки моїй лекції хоча б одна людина зі ста буде врятована, то це принесе мені неймовірну радість і впевненість, що моя робота не є марною», – говорить пан Ігор.

Сюрпризом для студентів став реп Славка Святинчука у своєму патріотично-християнському прояві, що пропагує здоровий спосіб життя. Присутні переглянули кліпи, легко запам’ятали текст та мали змогу співати разом з виконавцем. Також пан Славко презентував свою нову пісню «Є море різних доріг», яку тепло сприйняла публіка.

В кінці зустрічі мотиватори порадили відвідати молодіжний курс «РУАХ» (радісне успішне активне християнство), спрямований на катехизацію молоді, учасники якого мають змогу виграти IPhone.

До слова, громадська організація «Міжнародна реформація» займається просвітленням підлітків, пропагує здоровий спосіб життя та християнські цінності.

Людмила Олійник

Фото Артема Тимошенка

Коментарі: