«Українська нація – європейська нація!» - стверджують студенти відділення економіки та туризму

Головним завданням сучасності є формування світоглядної думки і європейських цінностей, саме з цією метою вже 8 років поспіль діє Всесвітня Молодіжна громадська організація « Серце до серця». Кожен рік нею  організовуються всеукраїнські конкурси творчості, участь у яких  активно бере молоде покоління.

Цього року одним із конкурсів був V Всеукраїнський конкурс есе « Я – європеєць». Основними завданнями є: розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовність брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни, формування демократичних, європейських цінностей, а також підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників. Участь у конкурсі брали студенти Галицького коледжу ім. В. Чорновола і показали досить високі результати. Було обрано 47 найкращих робіт з понад 6 тисяч, в тому числі і робота двох студенток Бунько Олесі та Орисі. 27 березня в Національному Авіаційному університеті у м. Київ відбувся захист презентацій. І в цьому етапі студенти отримали перемогу. Авторів роботи було запрошено на нагородження у Посольство Литви в Україні. «Це досягнення посідає вагоме місце в нашому житті, і ми пишаємось, що в нашій країні дбають про всебічний розвиток молоді, організовуючи подібні заходи», - стверджують фіналісти конкурсу.

Автори есе з нетерпінням чекають завершального етапу, де будуть визначені призові місця учасників, і закликають усіх разом будувати європейську націю.