Здоровий спосіб життя - запорука майбутнього успіху

22 березня в Галицькому коледжі відбулася зустріч студентів відділення економіки та туризму з представниками РУАХу.  Головною темою для обговорення стала пропаганда здорового способу життя.

« Якщо завдяки моїй лекції хоча б 1 людина зі 100 буде врятована, то це принесе мені неймовірну радість і впевненість, що моя робота не є марною», - говорив пан Ігор, представник даної організації. У цій сфері він працює понад 10 років і кожна зустріч з молоддю приносить неабиякі результати. Його лекції є доступними для розуміння, адже він говорить, здається, про дуже прості речі, над якими рідко хто задумується.

На цій зустрічі велася жвава розмова про шкідливі звички, які поширені серед молоді. Спілкуючись з аудиторією, пан Ігор розповів про згубний вплив алкоголю та куріння на людський організм та про негативні наслідки цих «розваг». Головна мета зустрічі – попередити молоде покоління, показати до чого призводить зловживання алкоголем чи надмірне куріння. Оратор розказав про себе і про американського мотиваційного оратора сучасності Ніка Вуйчича. Сам Ігор не вживає ані краплі алкоголю вже біля 15 років, хоча зізнається, що змалку зловживав алкоголем. Але взявши своє життя під контроль, він починав проводити лекції про шкідливі звички з благодійною метою . «Є багато  можливостей в нашому житті, їх завжди потрібно використовувати», - стверджує Ігор.

Студентам зустріч дуже сподобалась, оскільки вони  мали змогу не лише послухати корисну інформацію, а й поспілкуватися з мотиватором про щасливе майбутнє молоді. Студенти вирішили дотримуватися настанов та порад від представника РУАХу. Адже майбутнє кожного у власних руках!