Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола з міжнародної виставки привіз золото

Найвищі нагороди за плідну роботу всього колективу привіз до Тернополя Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола з Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2018». Дев’ята Міжнародна виставка, яка відбулася у Києві 15-17 березня, зібрала у Київському Палаці дітей та юнацтва освітян усієї України. Професійні педагогічні здобутки представив і Галицький коледж.

Працівники навчального закладу презентували учасникам та гостям виставки найкращі розробки викладачів та студентів. Зокрема навчальні посібники, кращі зразки конспектів занять та навчально-виховних заходів, творчих проектів. інтерактивні презентаційні матеріали демонстрували за допомогою сенсорного мультиборду. Захоплено гості заходу розглядали артбуки – міждисциплінарні творчі проекти студентів спеціальностей видавничої справи та редагування та дизайну, а також колекції одягу «Згарди» та «Гетьманівна» розробки студентів відділення дизайну на «живих» моделях. Особливої уваги присутніх заслужили рухомі робототехнічні системи.

Важливою подією виставки є нагородження переможців. Кропітка та натхненна праця педагогічного колективу Галицького коледжу не залишилася неоціненою. Одразу дві золоті медалі отримав навчальний заклад у тематичних номінаціях. «Золотом» відзначили матеріали педпрацівників, присвячені впровадженню технологій змішаного та перевернутого навчання, організації персонального навчального середовища на основі MOODLE-технології та інших сучасних середовищ (номінація «Розробка та використання інноваційних методик змішаного навчання»).

Золоту медаль отримало також представлення досвіду викладача спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів» Галицького коледжу Василя Павлюса із впровадження у коледжі курсу з розробки робототехнічних систем на основі платформи Arduino (номінація «Застосування інноваційних технологій STEM-навчання в аспекті розвитку здібностей вихованців, учнів і молоді»). Досвідом організації та проведення курсу «Основи робототехніки» на основі Arduino поділився Василь Петрович із зацікавленими на майстер-класі в рамках виставки.

До слова, Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» цьогоріч пройшла вже вдев’яте. Її тематична програма включала 74 конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання, йдеться в офіційному прес-релізі заходу.

Юлія Прокопишин

Фото Романа Гандзія