Оголошення

Події

News image

У молодіжному україно-польсько-німецькому

Авторські колекції одягу студентської студії «Театр моди» представили студент... Детальніше...

СТУДЕНТАМ – ФІНАНСИСТАМ РОЗПОВІЛИ ПРО ОСОБЛИВОСТІ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Співпраця органів Пенсійного фонду з навчальними закладами міста Тернополя є одним з ефективних засобів комунікації щодо інформування студентів з питань пенсійного забезпечення та діяльності Фонду.

Тож, 13 березня 2018 року перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Алла Якубовська провела зустріч у Галицькому коледжі ім. В’ячеслава Чорновола з студентами 2 і 3 курсів спеціальності "Фінанси і кредит".

Алла Якубовська ознайомила з поняттями "пенсія" й "пенсійна система" та основними завданнями органів Пенсійного фонду, розповіла молодим людям про важливість страхового стажу, акцентував увагу на необхідності укладання трудової угоди з роботодавцями та на втраті соціальних гарантій у разі отримання заробітної плати в "конвертах".
У ході спілкування ознайомила студентів з сучасним електронним сервісом Пенсійного фонду України – Веб-порталом. Продемонструвала яким чином можна зареєструватися на електронному ресурсі та якими видами послуг є можливість скористатися. А саме, контролювати інформацію в державному реєстрі застрахованих осіб про набутий страховий стаж та сплачені страхові внески, а також надіслати будь яке звернення чи подати заяву.
Наприкінці лекції студенти задавали питання на які отримали вичерпні відповіді.

Коментарі: