« Борітеся - поборете, Вам Бог помагає…» Свято – зустріч для студентів відділення економіки та туризму

Феномен вітчизняної  літератури – Тарас Григорович Шевченко – постать, з якою ідентифікують Україну у цілому світі. Поет, прозаїк, художник, філософ,  титан у літературних просторах  – наш Кобзар.

Весняної пори щедра талантами українська земля подарувала світові  величезного генія   із таланом Прометея, чиє ім'я та   доля  відома ген за океаном, адже Він – гігант пера, колос  мистецтва.

Із нагоди відзначення 204-ої річниці від дня народження легендарного Кобзаря, проводиться низка приурочених заходів. Один із таких відвідали студенти Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола відділення економіки та туризму разом із викладачем Базкоровайною М.Л., організований працівниками  Тернопільської  обласної бібліотеки для молоді. Літературно-мистецька година буквально стала насолодою для слуху та душі усіх присутніх. Бібліотекарі  чуттєво декламували  поезії та згадали життєву тернисту дорогу славетного Сина українського народу. Кульмінація зустрічі – відеозапис читання напам'ять рядків вірша «Кавказ»  устами Сергія Нігояна – захисника Майдану, Героя Небесної  Сотні.

Шевченкова доля нерозривно пов'язана з історією і сьогоденням нашого народу. Митець завжди боровся за волю, незалежність своєї України-неньки. Цю ж місію продовжують наші Герої, а Кобзар став для них духовним гетьманом Майдану. Пророче Тарасове слово лунає крізь віки, а рядки поезій увіковічнились гаслами Революції Гідності, що вселяють віру не здаватись і дають силу перемагати:

Борітеся  - поборете,

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава.

І воля святая!