Оголошення

News image

До уваги студентів! Змінено реквізити

У зв'язку зі змінами рахунків України з 03.01.2020 р.  Галицький  коледж імені В’ячеслава Чорновола має нові реквізити дл... Детальніше...

Події

Побачити зсередини: студенти-видавці відвідали студію інтернет-телебачення

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

У четвер, 1 березня, у рамках тижня відділення, четвертокурсники-видавці разом зі своїми викладачами Інною Козачук та Юлею Прокопишин побували на екскурсії в студії «Першого інтернет-телебачення Тернопільщини ‒ «МедіаТОР».

У редакції студентів гостинно зустріли директор «МедіаТОРа» ‒ Сергій Русаков, журналістки, випускниці спеціальності «Видавнича справа та редагування» Галицького коледжу Наталія Луків і Наталія Колодій. Розпочали екскурсію із розмови про створення «МедіаТОРа». Сергій Русаков зазначив, що монтували студію самостійно, покладаючись лише на свої сили. Сьогодні зусиллям всієї команди студія обладнана необхідними технічними засобами для звукозапису та відеозйомки.

Директор також поділився з присутніми особистим досвідом. Розповів про те, як потрапив у сферу журналістики і як зараз організовує роботу  редакції.

«Коли на співбесіду приходять люди починаю відразу з питання: Чи ви любите свою професію? Якщо ні, то розмова припиняється, бо далі нічого не вийде. Людина буде розвиватися лише в тому випадку, коли буде це любити. Якщо любиш, то ти твориш, викладаєшся на повну», ‒ наголосив Сергій Русаков. З цих слів одразу зрозуміло, наскільки директор любить свою роботу і як добре знає те, що робить.

Цікавою для студентів стала студія «МедіаТОРа», у ній телевізійники розповіли та продемонстрували принципи роботи з певними технічними приладами. Наталія Колодій розповіла, як правильно начитувати текст і показала студентам, вправи, які допоможуть зробити чіткішою дикцію. Опісля студенти спробували себе у ролі дикторів, журналістів, інтерв’юєрів та інтерв’юйованих. Присутніх дуже захопив процес зйомки сюжету, оскільки вони взяли безпосередню участь у його створенні.

Протягом усієї екскурсії оператор проводив відеозйомку того, що відбувалося. Це, власне, робилося для того, щоб відзняти так звану «бекешку» ‒ матеріал, який показує певну подію за короткий проміжок часу без закадрового тексту. Отож студенти залишилися дуже задоволеними, що стали і героями, і співавторами сюжету, який вже вийшов в ефір.

Софія Борак

Коментарі: