Студенти Галицького коледжу «зазирнули у майбутнє»

У середу, 28 лютого, у рамках тижня відділення комп’ютерних та видавничих технологій відбулася пізнавальна конференція «Заглядаючи у майбутнє».

Участь у конференції взяли студенти першого, другого та четвертого курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» і студенти чотирьох курсів спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів».

Представники кожної групи презентували глядачам міні-проекти технологій майбутнього. Загалом на конференції учасники конференції розповіли про таке:

- «Книги майбутнього: голосове відтворення тексту та голографічні ілюстрації» — Т. Бабій (В-41);

- «Заглядаючи в професії майбутнього» — А. Головатий (К-17);

- «Системи штучного інтелекту» — І. Ковальчук (К-37);

- «Розумні колонки» — Х. Яворська (К-47);

- «Книга майбутнього» — О. Сисоєва, Т. Мікула, І. Мовчанюк (В-11);

- «Brainwriter» — видавнича технологія майбутнього  — Т. Собчук, Т. Ленько (В-21);

- «Віртуальна реальність» — Б. Орищак, В. Коробейник, О. Осадчук (К-27).

Повідомлення студентів виявилися цікавими та новаторськими. Успіху у втіленні ідей!

Мар’яна Креховець