Студенти позмагалися між собою у футболі

У рамках тижня відділення у вівторок, 27 лютого, в спортзалі, що знаходиться за адресою вул. братів Бойчуків 2, відбулися змагання з футболу серед студентів комп’ютерного та видавничого відділення.

Всього було представлено 6 команд. Комп’ютерне відділення представляли групи К-17, К-27 і К-47,  видавниче — В-21, В-31, В-41. Шляхом жеребкування команди було поділено на 2 групи: у 1-й групі змагалися команди груп В-41, К-27 і В-21, в другій відповідно — К-47, К-17 і В-31.

Переможцями груп стали найстарші студенти (показали приклад молодим), це групи В-41 і К-47. Вони і розіграли між собою 1-е місце. Отож у непростому, цікавому, насиченому поєдинку перемогу з рахунком 4:3 здобула команда К-47. Почесне 3-є місце здобула група В-31, яка в напруженому матчі обіграла групу К-27.

Цікаві факти про турнір:

1) у команді В-21 було одразу 3-є дівчат, які, варто сказати, показали хорошу гру і вкотре довели, що футбол — це не суто чоловіча справа;

2) турнір не виявив найкращого бомбардира, одразу 3-є студентів забили по 2 голи, сил на 3-й нажаль нікому не вистачило;

3) найважливіший факт — весь турнір проходив в надзвичайно дружній, товариській атмосфері і приніс безліч задоволення його учасникам.

Андрій Гнатюк