Олександр Авраменко в гостях у Тернополі

У середу, 28 лютого, студенти групи В-31 разом з куратором Зоряною Олександрівною відвідали Вище професійне училище ім. Михайла Паращука, в якому відбулася зустріч з Олександром Миколайовичем Авраменком — педагогом, лінгвістом, теле- та радіоведучим.

Приїхав Олександр Миколайович у Тернопіль з метою надати професійні поради викладачам та вчителям української мови для успішного викладання своєї дисципліни, щоб протягом усього навчального процесу учні чи студенти змогли добре підготуватися до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.

Олександр Авраменко розповів аудиторії, чому він вибрав цю професію.

Цікаву думку пан Олександр висловив щодо функціональної неграмотності дітей: навів 8 ознак щодо її виявлення та методи їх перевірки, та зауважив: «Якщо п’ять із них властиві учневі, то це функціональна неграмотність, а якщо одна чи дві, то це всього лиш особистість людини». Пізніше він дав кілька порад для людей, які в майбутньому планують видавати свої підручники, чого не слід використовувати при їх написанні. До усіх порад Олександр Миколайович подавав досить цікаві приклади,  які зустрічались у його житті.

Також пан Олександр презентував свої підручники «Українська мова»  та «Українська література» для 9 класу, зошити для підготовки до ДПА та ЗНО, і дві книжки «100 експрес-уроків української». Ці видання можна було придбати на місці.

Наприкінці зустрічі Олександр Авраменко побажав свої колегам любити та поважати себе більше, тобто приділяти собі якомога більше часу — насолоджуватися життям, а не тільки роботою.

Підготувала Андріана Худик