Оголошення

Події

News image

У молодіжному україно-польсько-німецькому

Авторські колекції одягу студентської студії «Театр моди» представили студент... Детальніше...

Квест для гімназистів

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Тиждень інформатики для гімназистів розпочався з атмосфери змагань, конкурсів та ігор. Урок з інформатики для учнів 5-9 класів проходив у формі веб-квестів та вікторин. Такі заняття викликали неабиякий інтерес у дітей, адже сьогодні вони не уявляють свого життя без комп’ютера та інших цифрових пристроїв.

Вчителі інформатики вирішили поєднати захоплення дітей із вивченням навчального матеріалу, вдало замаскувавши навчальну інформацію під ігри та квести, в процесі яких діти через гру і пошукову діяльність могли засвоїти навчальний матеріал. Восьмикласники проходили веб-квест, що базувався на послідовному виконанні різноманітних ігрових завдань на засвоєння вивченого матеріалу. Хлопці та дівчата працювали над завданнями спільно, збирали, узагальнювали інформацію та робили висновки, крім того вчилися використовувати інформаційний простір мережі Інтернет.

Учні 5-7 класів грали у вікторину, де працювали у командах. Гра складалася з конкурсів, між якими підбивалися підсумки. Були переможці, але не було переможених, адже кожен засвоїв навчальний матеріал та розважився.

Дев’ятикласники підготували проекти та буклети на тему «Інформаційні системи та інформаційні технології майбутнього». Це маленька учнівська спроба подивитися у перспективу технологічного майбутнього і саме цією перспективою доповнити сьогоднішнє.

Такі заняття посприяли розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості, винахідливості дітей та показали, що навіть до вивчення технічної науки можна підійти творчо. Квест для гімназистів відбувся в рамках тижня відділення комп’ютерних та видавничих технологій.

Тетяна Тимчук

Коментарі: