Оголошення

News image

ГАЛИЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА оголошує набір студентів на 2018-2019 н.р. на державну та контрактну форми навча

за освітнім ступенем БАКАЛАВРА; за спеціальностями ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»; за професіями  «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТН... Детальніше...

Події

News image

Просторами редакції газети «Вільне життя+»

У понеділок, 19 лютого, студенти групи В-41 у рамках дисципліни «Робота в засоба... Детальніше...

Цікаво про податки: студенти відвідали Музей податкової служби

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Уже п’ять років у Головному управлінні ДФС у Тернопільській області діє Музей податкової служби. Учні та студенти місцевих навчальних закладів регулярно навідуються туди з екскурсією. Адже таким чином вони можуть доторкнутися до історії створення податків та формування податкової служби в Україні, почути чимало цікавих фактів, а також розглянути представлені в музеї експонати.

Днями до Музею податкової завітали студенти другого та третього курсу Галицького коледжу ім. В. Чорновола. Вони навчаються на економічних спеціальностях, тож їм було особливо цікаво послухати про те, як розвивалася фінансова система в Україні, зокрема в напрямку податків.

У музеї працівник ДФС - екскурсовод ознайомила присутніх з експозиціями та стендами музею, які охоплюють історію виникнення податків від Стародавньої Русі і до наших днів. Тут – численні документи, матеріали, фотографії, різноманітні ілюстрації, газетні матеріали, монети та паперові гроші різних часів.

Такі екскурсії не просто пізнавальні, вони формують податкову культуру молоді, а також сприяють створенню позитивного й шанобливого ставлення до діяльності фіскальної служби та підвищенню її іміджу.

Коментарі: