Оголошення

Події

News image

Остання пара у туристів!!!

Кожна історія має свій початок та свій кінець, тому настав час студентам 4-го ... Детальніше...

Святий Чудотворець не оминув і студентського храму

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

До студентської церкви, яка знаходиться на території третього корпусу Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, у вівторок, 18 грудня,  завітав Святий Миколай.

Приходу Святого завжди з нетерпінням чекають як діти, так і дорослі. У цей час відбуваються неймовірні дива, бо Чудотворець сходить з небес на землю, щоб принести щастя у кожну домівку та нагородити чемних дітей приємними подарунками. Не оминув увагою Святий і Студентську церкву.

«Кожного року, в переддень свята Святого Миколая, кожна парафія, а також наш студентський Храм, який є під опікою греко-католицької церкви, організовує дійство для діточок нашого маленького мікрорайону, які приходять до Церкви на свято. Цьогоріч театралізоване дійство організували студенти Галицького коледжу на чолі з Наталією Олександрівною Зварич. Також прийшов Святий Миколай, який привітав діточок і закликав їх бути чемними. Він приділив увагу кожній дитині, послухав віршик чи виконання на музичних інструментах. Після цього вручив дітям подарунки», ‒ розповів про свято настоятель храму отець Олег Харишин.

Священик також провів духовну науку, якою звернувся до діточок, запросив їх приходити в храм, бути чемними, не забувати про молитву. Також розповів їм про життя Миколая, пояснив, ким він був та які безкорисливі вчинки милосердя робив.

«Таке дійство для дітей студенти Галицького коледжу спільно із церквою організовують вже три роки поспіль. Особливістю цьогорічного свята стало те, що в перший рік святкові подарунки отримали понад 90 дітей, на другий рік приблизно 115, а цього року Миколай вручив подарунки понад 150 дітям. Це свідчить про те, що до Святого Храму приходить щораз більше дітей і мешканців прилеглих до церкви територій», ‒ додає Олег Харишин.

Софія Борак

Коментарі: