Оголошення

Події

News image

Остання пара у туристів!!!

Кожна історія має свій початок та свій кінець, тому настав час студентам 4-го ... Детальніше...

«Галицький» Миколай приніс подарунки дітям з особливими потребами

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

У Тернопільську спеціальну загальноосвітню школу 18 грудня завітав Святий Миколай зі своїми помічниками. Він подарував дітям не тільки подарунки, а й хороший настрій.

Захід відбувся у актовій залі Тернопільської спеціальної  загальноосвітньої школи для дітей з особливими потребами. Привітати малечу зі святом завітали заступник мера – Леонід Бицюра, депутат міської ради Тернополя – Володимир Швайка, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО – Христина Феціца, а також студенти Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

«Дітки, я вітаю Вас з Днем Святого Миколая і хочу побажати, щоб Ви були добрі, слухняні, чемні, а найголовніше – здорові», − такими словами розпочав дійство Леонід Бицюра.

Після цього діти споглядали на справжню зимову казку, яку підготували для них студенти Галицького коледжу. У виставі діти разом із героями мандрували стежками Святого і намагалися протистояти злим силам, які хотіли  перехитрити усіх та забрати святкові подарунки. Найбільш очікуваний гість, якого чекала малеча, привітав усіх зі святом та подарував яскраві подарунки.

Судячи із веселих обличь та радісних посмішок, театралізоване дійство дітям дуже сподобалося. Після вистави вони підійшли до Святого, щоб обійняти та сфотографуватися із ним.

Волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО – Христина Феціца також поділилася своїми враженнями від організації свята студентами коледжу Миколая і наголосила, що Галицький коледж спільно із Логістичним центром часто організовують подібні заходи та долучаються до благодійних акцій.

«Галицький коледж щорічно долучається до організації свят, благодійних акцій до Дня Святого Миколая, а також для бійців АТО. Цього року вони теж не були осторонь, адже організували благодійну ярмарку і зібрали кошти, за які ми купимо маскувальні костюми для наших воїнів. Також у п’ятницю ми разом із студентами коледжу організували у Львові дійство для дітей загиблих бійців. Сьогодні ж долучилися до організації цього заходу, бо хотіли подарувати діткам хороший настрій та свою увагу, оскільки вони дійсно цього потребують».

Як уже було згадано, у п’ятницю, 15 грудня, студенти коледжу побували у Львові і показали справжнє святкове театралізоване дійство для дітей з Тернополя, батьки яких загинули у зоні АТО. Неймовірна атмосфера радості та свята панувала у торгово-розважальному комплексі, де власне і відбувався захід. Для такої події директор на деякий час виділив для дітей приміщення комплексу, де вони досхочу гралися і веселилися. Проте найбільше присутні очікували на Святого Миколая, який приділив увагу кожній дитині і подарував красиві та смачні подарунки.

Нагадуємо, що колектив Галицького коледжу неодноразово долучається до організації благодійних акцій, ярмарок для допомоги дітям з особливими потребами, бійцям АТО.

Софія Борак

Коментарі: